26
دسامبر

چگونه دکوراسیون منزل خود را زمستانی کنیم؟

با آمدن فصل زمستان بسیاری از خانم ها به فکر تغییر دکوراسیون منزل و ایجاد فضایی گرم و مناسب برای اعضای خانواده ی خود هستند در این مطلب چند ایده برای تغییر دکوراسیون را مطرح می کنیم .

 

بر قلب خانه تمرکز کنید

بهترین روش برای چیدمان مبل و تغییر دکوراسیون اتاق پذیرایی در فصل زمستان آن است که اگر شومینه دارید وسایل و مبلمان را به حالتی نزدیک به هم دور تا دور شومینه بچینید.

 

رنگ های شاد را به خانه خود راه دهید

مبلمان اتاق پذیرایی شما حتما کوسن هایی دارد که بتوان با تغییر رنگ آنها فضای خانه را گرمتر کنید. رنگ های سرد را می شناسید؛ پس با ترکیب با رنگ های گرم سردی زیاد آنها را خنثی کنید.

 

با انعکاس نور خانه تان را گرم کنید

زمستان همیشه حال و هوای دنج و روزهای کوتاهش در ذهن ماندنی است که همین دلیلی برای تاکید دکوراتورها بر افزایش نور و استفاده از اینه ها در دکوراسیون خانه دراین فصل است.

 

پرده های ظریف و گیلاسی

از این پرده های ظریف و زیبا الهام بگیرید و از ظرف شستن و کار کردن در آشپزخانه در فصل زمستان را برای خود لذت بخش کنید. تماشا کردن هوای برفی و منظره ی زمستانی از آشپزخانه حال و هوای دیگری دارد.

با پشم حیوانات خانه را گرم کنید

از قدیم ها باب بوده است که در فصل های سرد سال پوست و پشم حیوانات را به لوازم خانه اضافه می کردند. شما هم می توانید به سبکی مدرن از این نوع خلاقیت برای گرم کردن خانه با تزیین کوسن ها و رومبلی ها استفاده کنید. رنگ های گرم قهوه ای و کرم و لوازم جوبی به طبع حال و هوای خانه ی شما را خاص زمستان می سازد.

فضای نشینمن خانه خود به روز تزیین کنید

با استفاده از پیراهن های لایه لایه دار مبلمان اتاق ناهارخوری و حتی نشینمن خانه ی خود را به محیطی آرام تغییر دهید. باید گفت به عقیده ی دکوراتورها این نع تغییر و استفاده از پارچه های چند لایه محیط را دنج تر و گرم تر می کند.

آرامش را به اتاق خواب بیاورید

روتختی های نرم با بافتهای لطیف و ملایم گرمای فضا را افزایش می دهند. رنگ های سبز و نارنجی در تغییر دکوراسیون اتاق خواب شما ایده ای عالی است.

برای گرمی زیر پاها این تغییر عالی است

خانه های مدرن امروزی برای کف از انواع سرامیک ها و کمپوش ها بهره می برد که به نوعی سردی و خنکی را به فضا القا می کند اما شما با افزودن یک قالیچه ی نرم و پرزدار گرما را به محل نشینمن خانه می رسانید.

بالش و کوسن های رنگی رنگی زیاد

استفاده از کوسن و بالش های اضافه به تقویت گرمای فضای خانه کمک می کند. برای زیبایی بیشتر بهتر است از از طرح های برجسته و درشت و رنگ های شاد استفاده کنید.

گرم نگه داشتن پنجره ها

با پوشش های لایه لایه ای پنجره ها از نفوذ سرما به خانه جلوگیری کنید. پرده های ضخیم و پر از چین، با رنگ های گرم چیزی است که در این فصل سرد به کارتان خواهد آمد.